Reklama pro Opičku
A pro SimčuOsobnost se odhaluje podle barev nehtů....

29. října 2011 v 20:45 | Ashley |  móda a krása
Lakuješ si nehty stejně jako já? Tak tady je něco pro tebe!!

Červená barva nehtů Tuto barvičku nosí jen sebevědomé dívky,které rády flirtují a nebojí se někoho oslovit.Tyto nehty působí drze a sexy!


černá barva nehtů Máš ráda drama,baby? Černou nosí nejčastěji tajuplné,mystické,extravagantní holky a nebo rebelky.Tato barva působí provokativně a zároven tajemně.Černá není nic pro hodné a poslušné dívky,ale právě jen pro ty rebelky!!!

Světle růžová barva nehtů Tak tuto barvu nosí dívky,které mají rádi romantiku.Tato barva je spíše pro dívky,které nechtějí být středem pozornosti, avšak v sobě skrývají velkou osobnost.Tato barva na nehtech působí romanticky,mile,plné laskavosti a inteligenci.

Tmavě a nebo zárivě růžová barva nehtů Tak toto je něco jako ségra červeného laku.Tato barva není pro typ slušnaček,ale spíš pro sebevědomé dívky,které chtějí působit za každou cenu rebelsky! Tato barva na nehtech působí drze,sexy,nezávisle,svobodně a provokativně!!!

Průhledný lak Úplně typická barva pro slušné,poslušné,bezproblémové a uzavřené dívky.Průhledný lak než aby kryl nedostatky,tak ukazuje krásu nehtů.Tato barva nehtů působí přirozeně,nezdobeně a s lehkým nádechem dbání o vzhled. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click.....

...Click...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama