Reklama pro Opičku
A pro Simču25 zkoušek odvahy ! Z BG

12. listopadu 2011 v 14:30 | Ashley |  Fun
Myslíš, že jsi hrdinka a že se jen tak něčeho bláznivého nezalekneš? Tak to by ses měla připravit na pořádnou porci bláznivých nápadů, kterou jsme ti nachystali. Čeká tě 25 úkolů, které bys jako správná rebelka měla zvládnout.!
1. U novinového stánku požádej o časopis, kde jsou vyfocení nazí muži! Když ti ho nebudou chtít prodat, řekni, že je to pro tebe otázka života a smrti, protože bez takového časopisu nemůžeš usnout.
2. Jdi do města se svými kámoškami - přistup k naprosto cizímu klukovi nebo k nějaké babičce, obejmi je a přitom říkej, jaká je škoda, že se lidi neobjímají častěji nebo že si neříkají, jak moc si jeden druhého váží!
3. Dvojitá zkouška odvahy pro tebe a tvoji nejlepší kamarádku: vyměňte si pod vodou v bazénu vršky od plavek! Vyhraje ta, která je bude mít rychleji zavázané. Vítězka získává čokoládu. Uvidíte, jaká to bude legrace!
4. Jdi ven, za sebou táhni vodítko a na něm měj neviditelného pejska. Občas ho okřikni nebo řekni: "Bobíku, sedni!" Sleduj při tom reakce lidí, třeba někoho popros, ať ti pejska pohlídá, nebo ho přivaž k zábradlí a řekni, ať pěkně počká.
5. Najdi v telefonním seznamu číslo sexshopu ve svém městě a zavolej tam. Zcela vážně se zeptej na ceny a různé modely zboží. Například: "Máte taky nějaký růžový vibrátor?"
6. Zazvoň u cizích dveří. Jakmile někdo otevře, řekni nějaký milý kompliment, třeba: "Nemohla jsem si nevšimnout, jaké máte v okně krásné záclony - kde jste je koupil(a)?"
7. Máme tu pro tebe zkoušku z ochrany zvířat: V supermarketu dojdi k oddělení masa a uzenin, stoupni si doprostřed uličky a třikrát nahlas zavolej: "Žrouti masa jsou vrazi!" Třeba tě nevyvedou:-)
8. Zeptej se nejsladšího kluka ze tvé třídy, jestli ho má opravdu tak malého, jak všichni říkají. Protože jestli ano, tak že si z toho nemusí nic dělat, že znáš dobrého psychologa, se kterým si o tom může promluvit.
9. Na plovárně s kámoškami zajděte za plavčíkem a ty mu s výčitkami svědomí přiznej, že ses vyčurala do vody, co máš tedy udělat, aby ti to odpustil. Tip Bravo Girl!: Jděte radši do bazénu, kam jinak nechodíte!
10. Při vyučování počkej tak do půlky hodiny. Pak se přihlas a řekni: "Můžu na záchod? Musím na velkou!" Když tě učitelka nebude chtít pustit, začni kvílet a řekni, že to povíš rodičům, když tě nepustí.
11. Je jedno, jestli ve škole nebo doma hodinu odpovídej na každou otázku slovy: "Tři penisy!" Zvládneš to? Jestli ano, jeden z nejtěžších crazy úkolů máš úspěšně za sebou!
12. Dojdi si v restauraci s hamburgery pro tác s jídlem. Pak ho "převrhni" a všechno se ti musí vysypat na zem. Začni vše pomalu sbírat a tvař se nešťastně. Vsaď se, že se někde objeví tajemný zachránce, který ti s "úklidem" rád pomůže.
13. Sněz pizzu s tou pro tebe nejhroznější přílohou! Například se sardelemi, nutelou a ananasem nebo čímkoli, co by sis na pizzu jinak nedala!
14. Jdi na toalety, kde je hodně lidí (např. nákupní centrum nebo veřejné záchodky). V kabince chvíli nahlas vzdychej. Potom vyjdi ven, jako kdyby se nic nestalo, a v klidu odejdi. Hlavně se nesmíš smát!
15. Chyť se se svou nejlepší kamarádkou za ruce a běžte k tvým rodičům s informací: "Mami, tati - jsem lesba!" BG! radí: Tato zkouška je pouze pro ty, které mají otrlejší rodiče!
16. Jeden celý den nos na sobě oblečení, které ti vyberou kamarádky. A je jedno, jak trapné nebo hnusné bude! Musíš to prostě vydržet!
17. Před velkou přestávkou si udělej hodně viditelný mokrý flek na kalhotách, aby to vypadalo, že ses počurala. Přijď s pláčem do třídy, jestli by tě paní učitelka výjimečně nepustila domů dřív.
18. Stoupni si na pěší zónu a veď pět minut nějakou totálně stupidní řeč. Například: "Cuketa je zelenina od ďábla..."nebo " Opravdu je nutnost, aby studenti museli být ve škole už v osm hodin ráno?!"
19. Drsná zkouška pro ty nejodvážnější z vás! Dva týdny si vůbec nehol nohy, a přesto si oblékej krátké kalhoty a sukně. Sleduj své okolí, jak na to bude reagovat. A co teprve tvůj kluk!
20. Zajdi ke svým sousedům a popros je, aby byli příště u sexu trochu tišší! A pak jim dlouze vysvětluj, jak by ses ráda večer učila, ale nemůžeš, protože je pořád slyšíš...
21. Nastup s kamarádkou do autobusu a nahlas zazpívej jednu, jakoukoli píseň! Ať tě přitom kamarádka natočí na video. Pak si ho spolu můžete pustit a pořádně se zasmát.
22. Jdi ke kuřákovi a vyžebrej si na něm cigaretu. Až ti ji dá, tak ji před jeho očima roztrhni, hoď na zem a totálně překvapeně řekni: "Málem jsem zapomněla, já vůbec nekouřím!"
23. Až poletíš s rodiči na dovolenou letadlem, chytni se při startu letušky křečovitě za ruku a začni křičet: "Všichni tady umřeme!"
24. S kamarádkou se po domluvě předem rozlučte uprostřed náměstí (nebo jiného místa, kde potkáte spoustu lidí), a když se k tobě otočí zády, začni křičet: "Pomóóc! Zlodějka! Chyťte ji!!!"
25. Až ti v restauraci přinesou v mističce vodu na umytí rukou po jídle, celou misku vypij na ex a číšníka pochval, že jsi ještě nikdy neměla tak dobrou polévku!
(z BG číslo 4.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click.....

...Click...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama