Reklama pro Opičku
A pro SimčuLagerfeldův čokoládový hotel

8. listopadu 2011 v 21:18 | Ashley |  videa a filmy
Po natočení série filmů s modelem Baptistem Giabiconim a herečkou Rachel Bilson dává Karl Lagerfeld spolupráci s Magnum nový ráz. V Paříži Lagerfeld totiž vytvořil celý hotel, který je vytvořený pouze z belgické čokolády. Kromě vybavení několika pokojů vyrobil i čokoládovou sochu svého oblíbeného modela Baptista v životní velikosti s nanukem Magnum v ruce. Celkem Lagerfeld na tento svůj výstřelek spotřeboval deset a půl tuny čokolády. Lagerfeld svým činem propaguje dva nové druhy Magnum - Ecuador a Ghana, které jsou vyráběny z čokolády ze speciálních kakaových bobů na speciálních ekvádorských a ghanských farmách.
Karl Lagerfeld na výrobě hotelu spolupracoval s francouzským odborníkem přes čokolády Patrickem Rogerem, který všechny jeho návrhy převedl do reálné podoby. Podle Lagerfeldových slov se oba dva nechali inspirovat jak tradičními, tak i moderními francouzskými vlivy. Patrick Roger zase ve svých prohlášeních mluví o důležitosti preciznosti a přesnosti, jež byly důvodem spolupráce s výstředním německým návrhářem Chanelu.
Reklamní spoty pro Magnum s Rachel a Biaconim jsou zveřejněny už několik týdnů a jedná se o třídílnou filmovou sérii, která byla poprvé uvedena na filmovém festivalu Tribeca.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click.....

...Click...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama