Reklama pro Opičku
A pro SimčuObjev styl Hollywoodských celebrit

27. listopadu 2011 v 14:43 | Ashley |  móda a krása
Nezáleží na věku ani na pohlaví. Když si pustíte film, podíváte se na přenosy z festivalů, premiér, předávání cen či jiných významných akcí filmového světa, hvězdy, které jsou na plátně či na fotkách prostě vypadají vždy dobře. Muži i ženy jsou tak elegantní, šarmantní a podmaniví, že to v jednom vzbuzuje závist. Mají také hezké postavy, nejsou na nich vidět známky stresu nebo únavy a zdají se plní energie. Nechme teď stranou to, jestli je to skutečně pravda nebo jen zdání. Protože i kdyby to bylo jen zdání, rozhodně funguje. Jak na to, abychom vypadali stejně dobře jako oni?

Nebojte se obměnit svůj šatník

Každá filmová hvězda chodí vždy moderně oblečená. Sleduje trendy, nebojí se být výrazná nebo extravagantní, směle kombinuje barvy, vzory i materiály a pomalu na sebe nevezme nic dvakrát. Většina z nás si nemůže dovolit utrácet každou chvíli za nové oblečení, přesto se ale nebojte obměňovat svůj šatník! Je pravda, že staré styly se vždy po nějaké době vrací do módy, ale vždy budete vypadat lépe v něčem zbrusu novém, neobnošeném a neokoukaném. I Vy se budete jistě dobře cítit v moderním šik oblečení. Jen uznejte sami, jakou má člověk, žena především, radost, když si pořídí něco nového na sebe. Máme potom chuť to nosit pořád dokola, dokud nám to nezevšední. A když se vidíme s přáteli nebo s kamarádkami, buď skromně čekáme, až nám nové oblečení pochválí sami od sebe nebo je na to taktně upozorníme. Dělá nám přeci dobře slyšet: "To nové tričko Ti vážně moc sluší!"
Proto si tuto radost čas od času dopřejte a oblékejte se do moderních věcí, protože to je jedna z věcí, ve které spočívá móda a styl filmových hvězd!

objevte styl filmových hvězdDbejte na svůj vzhled

Všichni známí herci i herečky neustále pracují na tom, aby dobře vypadali. Snaží se žít zdravým životním stylem, posilují a trénují tělo a udržují se v kondici. Dělejte to i Vy a uvidíte, že Vaše snaha bude odměněna mimo jiné i Vaším dobrým pocitem a radostí z výsledků. A dbejte o svůj vzhled, i když jen jdete do práce nebo do města. Málokterá filmová hvězda si vyjde ven neučesaná nebo nenalíčená. A když ano, vymstí se jí to. Už jste na internetu či v časopise určitě viděli "skandální fotky neupravených hvězd"… Nás naštěstí žádní fotografové lačnící po senzaci nesledují, můžeme si tedy dovolit jít ven "jen tak". Přesto ale vypadá každá žena lépe, když je upravená. Zkuste např. jemné, přirozené líčení očí a rtů pro zvýraznění obličeje.

Jak se zbavit únavy a stresu

Únava a stres někdy padnou na každého. Vyhnout se tomu úplně asi nejde, můžeme tomu ale předcházet. Zkuste každý den aspoň 10 minut relaxovat nebo meditovat u příjemné hudby nebo v úplném tichu, podle toho, co Vám osobně více vyhovuje. A když cítíte, že je toho na Vás moc, dopřejte si oddych a neberte na sebe tolik povinností. Ne vždy to pochopitelně jde, srovnejte si ale vždy v hlavě, jestli je ta záležitost, kvůli které jste ve stresu, opravdu tak důležitá. Třeba přijdete na to, že vlastně o tolik nejde, stres zmizí a Vám se bude o to lépe pracovat. A duševní rovnováha a pohoda se pozitivně odrazí i ve Vašem vzhledu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Click.....

...Click...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama